За нинішніх складних часів в Україні як ніколи актуальним постає питання безперебійного енергозабезпечення. Регулярні знеструмлення змушують споживачів шукати вихід зі складної ситуації. Особливо важливо це для суб’єктів бізнесу, де вкрай необхідна безперервна робота обладнання. Водночас для домогосподарств резервне джерело живлення — запорука автономності та комфорту.

Донедавна найпопулярнішим рішенням вважалися генератори. Однак користувачі відзначають низку критичних недоліків даного виду обладнання. Тому оптимальною альтернативою на сьогодні стали системи на базі інверторів, які за багатьма параметрами перевершують своїх конкурентів.

Генератор як резервне джерело живлення: «за» та «проти»

Генератор — це компактна електростанція, що виробляє енергію внаслідок згоряння палива. Він є надійним поміч

ником у ситуаціях, коли необхідно подати струм на обмежений період часу. Однак за умов щоденного багатогодинного використання пристрої потребують частого обслуговування. Воно передбачає заміну мастила, очищення свічок, контроль якості фільтрів тощо. У протилежному випадку обладнання може швидко вийти із ладу, що призведе до додаткових витрат на ремонт.

До основних недоліків генераторів належать:

 • високий рівень шуму та вібрацій під час роботи;
 • викид небезпечних продуктів згоряння;
 • неможливість встановлення у закритому приміщенні;
 • потреба у зберіганні запасу палива;
 • постійний контроль роботи, регулярне дозаправлення;
 • висока собівартість кВт/год.

Таким чином, генератори — це швидке вирішення проблем з енергопостачанням. Однак за своїми характеристиками даний вид обладнання значно поступається більш сучасним конкурентам — станціям безперебійного живлення.

Інвертор — серце автономної системи накопичення енергії

Забезпечити стабільне енергопостачання будинку, квартири, офісу чи магазину під час відключень — для вирішення цього завдання створені інвертори Geo Energy Solutions. Дані пристрої разом з акумуляторними батареями об’єднуються в систему резервного живлення, яка стане незамінним помічником під час чергового блекауту.

За наявності струму в зовнішній мережі акумулятор заряджається, тобто накопичує енергію. Якщо ж централізоване енергопостачання відсутнє, інвертор перетворює постійний струм акумулятора в змінний струм з напругою 220 Вт та подає його для живлення приладів та освітлення. Таким чином, якщо ви хочете замінити або максимально зменшити використання дизельних та бензинових генераторів, варто купити інвертор. Geo Energy Solutions пропонує різноманітні варіанти для різних об’єктів та їх специфічних потреб.

Використання інвертора забезпечує низку переваг:

 • відсутність потреби у паливі, а отже, — жодних шкідливих викидів;
 • можливість встановлювати інвертор в житлових приміщеннях;
 • компактні розміри та безшумність;
 • автономна робота, що не потребує контролю.

Важливо і те, що інвертори Geo Energy Solutions поєднуються з сонячними панелями. Вони дають змогу створити автономну систему накопичення енергії, яка робить об’єкт бізнесу чи домогосподарство енергетично незалежним.

Комплексні рішення від Geo Energy Solutions

.  

Приклади готових рішень від GeoEnergy Solutions

В асортименті нашої компанії представлений широкий вибір обладнання для забезпечення надійного енергопостачання — зокрема, автономні інвертори та акумуляторні батареї. Крім того, для бізнесу та домогосподарств ми пропонуємо зручне та швидке рішення — купити станцію безперебійного електроживлення. Це універсальна система all-in-one, у якій всі елементи підібрані для злагодженої та надійної роботи.

Переваги комплексних систем від Geo Energy Solutions:

 • Зручність запуску в експлуатацію — до складу комплекту входять інвертор, акумулятор та елементи для підключення.
 • Гнучкість системи — пристрої підбираються відповідно до потреб споживача, за необхідності можна збільшити ємність акумулятора.
 • Універсальність обладнання — система працює із зовнішньою мережею, а також поєднується із сонячними панелями, що дає змогу генерувати енергію самостійно.
 • Економія витрат — досягається завдяки низькій собівартості кВт/год у порівнянні з генераторами.

Основним недоліком інверторно-акумуляторної системи є її порівняно висока вартість. Однак купити станцію безперебійного електроживлення — означає зробити вигідну інвестицію. Адже дана система працює і за наявності струму в зовнішній мережі. За таких умов обладнання здійснює накопичення енергії, що призводить до економії витрат.

При використанні генератора 1 кВт/год коштує споживачу близько 35 грн. Вартість накопиченої електроенергії завдяки інвертору для юридичних осіб — 5 грн з ПДВ.

Зробіть вибір на користь надійності, екологічності, комфорту та фінансової вигоди! В Geo Energy Solutions ви знайдете оптимальне вирішення проблем з електропостачанням. Наші фахівці підберуть обладнання відповідно до ваших потреб, доставлять, встановлять та забезпечать сервісне обслуговування.

Щоб отримати консультацію, а також купити інвертор чи станцію електроживлення, звертайтеся за телефоном +38 (067) 504-23-97 або електронною поштою info@geoenergo.com.